Потужний процесор. Microsoft представила друге покоління гарнітури HoloLens

26 лютого 2019, 10:50

На виставці мобільних технологій MWC 2019 Барселоні компанія Microsoft показала гарнітуру змішаної реальності другого покоління під назвою HoloLens 2.

Новинка отримала більш продуктивний процесор Snapdragon 850, переосмислення ергономіку корпусу, повідомляється на офіційному сайті Microsoft.

Як запевняють творці окулярів, "голограми стали ще більш вражаючими і реалістичними". Замовники гаджета, який застосовується в основному на виробництві, очікували, що розробники посилять ефект занурення і зроблять окуляри більш комфортними.

Відео дня

"Ми більше ніж в два рази збільшили поле огляду в HoloLens 2, зберігши провідну в галузі голографічну щільність в 47 пікселів на один градус огляду. У HoloLens 2 з'явилася нова система дисплея, що дозволяє нам досягти істотного поліпшення продуктивності при невеликому споживанні потужності. В HoloLens 2 ми також повністю змінили спосіб взаємодії з голограмами ", - розповіла віце-президент Microsoft з маркетингу Джулія Уайт.

Гарнітура також отримала оновлення апаратної частини, включаючи продуктивний мобільний процесор Snapdragon 850. Використання нового датчика глибини в комбінації з алгоритмами штучного інтелекту зробило можливими прямі маніпуляції з голограмами без використання сторонніх контролерів.

"Наші друзі з Mozilla встановлять прототип браузера Firefox Reality на HoloLens 2, демонструючи тим самим, що ми зобов'язуємося залишатися відкритими і підтримувати багатогранність Інтернету", - додав керівник групи розробників гаджета Алекс Кіпмен. Також на презентації відзначили, що скоро для HoloLens з'явиться підтримка Unreal Engine.

Пристрій HoloLens 2 буде доступно в цьому році за ціною $ 3500. Вартість пакетів, що включають в себе Dynamics 365 Remote Assist, починається від $ 125 в місяць. В першу чергу HoloLens 2 з'явиться в США, Японії, Китаї, Німеччині, Канаді, Великобританії, Ірландії, Франції, Австралії та Нової Зеландії. Замовити HoloLens 2 можна вже сьогодні на сайті microsoft.com.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X