Pokemon Go стала втрачати свою популярність

27 вересня 2016, 18:18
Виконавчий директор компанії Niantic Джон Ханке повідомив, що мобільна гра з елементами доповненої реальності Pokemon Go стала втрачати свою популярність

Як повідомляє СВС.са, через два місяці після виходу Pokemon Go гру завантажили більше 500 мільйонів користувачів. Це перша гра, яка стала мейнстрімом після виходу Candy Crush в 2014 році або Angry Birds в 2012 році.

Відео дня

Зазначається, що останнім часом спостерігається значний спад інтересу до гри Pokemon Go.

Так, у минулий вівторок, гра завершила своє царювання в топ-касових додаток iPhone в США, де вона трималася на вершині останні 74 дні. Зараз місце покемонів зайняла гра Clash Royale.

За даними Twitter, пік популярності гри (1,7 мільйона скачувань) зафіксовано 11 липня, на п'ятий днів після її запуску. Це число скоротилося на колосальні 98 %, до 131 тис. на 7 вересня.

Варто відзначити, незважаючи на спад інтересу до гри, значно кількість людей все ще продовжують шукати покемонів.

У свою чергу, Niantic намагається освіжити гру. У вересні була представлена система "buddy", яка дозволяє гравцям в парі добувати заповітну ігрову валюту під назвою "цибулька" (candy). Крім того, додаток дебютувало і для "розумних годин" Apple. Так, додаток змушує носиться девайс вібрувати, коли ви знаходитесь поруч з Pokestop або нововиявленими покемоном

Раніше повідомлялося, що антивірусна компанія Kaspersky Lab виявила в офіційному магазині Google Play шкідливий додаток Guide for Pokémon Go, містить троянський вірус, який заражає пристрої Android і отримує над ними повний контроль.

Показати ще новини
Радіо НВ
X