Падіння триває. Продажі планшетів знижуються три роки поспіль

6 листопада 2017, 17:56
Глобальний ринок планшетних комп'ютерів продовжує знижуватися дванадцятий квартал поспіль, тобто рівно три роки

Це пов'язано зі зростанням попиту на смартфони, в поєднанні зі зміцненням позицій традиційних ПК, пише Fonearena.

За підрахунками аналітиків компанії IDC, обсяг поставок планшетів в третьому кварталі 2017 року в порівнянні з тим же кварталом минулого року скоротився на 5,4% - з 42,3 до 40,0 млн штук. Цікаво, що чотири з п'яти основних постачальників наростили поставки планшетів в третьому кварталі 2017 року. Тобто основне падіння продажів припало на компанії другого ешелону.

Відео дня

Лідером за обсягами поставок планшетів є компанія Apple. Американський гігант збільшив поставки з 9,3 до 10,3 млн штук, тобто на 11,4%. За рахунок цього частка Apple збільшилася з 21,9% до 25,8%.

Samsung зберігає за собою приблизно 15% ринку, однак це на 7,9% менше в порівнянні з аналогічним кварталом минулого року. Корейці реалізували 6 мільйонів планшетів Galaxy A і Galaxy E. Саме південнокорейський виробник - єдиний з великої п'ятірки, який втратив частину ринку.

Третє місце займає компанія Amazon, яка показала найбільше зростання поставок - з 3,1 до 4,4 млн штук або на 38,7%. Компанія Huawei за рік наростила поставки з 2,5 до 3,0 млн планшетів, в результаті чого її частка збільшилася з 6,0% до 7,5%. Частка Lenovo становить 7,4%.

Раніше НВ повідомляло, що експерти компанії IDC опублікували список з п'яти найбільш вагомих гравців ринку мобільних телефонів. Лідером за світовим постачанням смартфонів в третьому кварталі 2017 рік залишається південнокорейська компанія Samsung.

Показати ще новини
Радіо NV
X