Експерти назвали топ-5 виробників смартфонів у світі

6 листопада 2017, 09:42
Компанія IDC опублікувала список з п'яти найбільш вагомих гравців ринку мобільних телефонів

Лідером за світовим постачанням смартфонів в третьому кварталі 2017 рік залишається південнокорейська компанія Samsung, повідомляється на сайті аналітичної компанії IDC.

Відео дня

Компанія Samsung в черговий раз залишилася абсолютним лідером на світовому ринку смартфонів з 83,3 млн проданих одиниць, що на 9,5% більше в порівнянні з минулим роком. Частка Samsung на ринку смартфонів збільшилася до 22,3% з 20,9% роком раніше. При цьому Samsung повідомила, що загальний дохід мобільного підрозділу знизився, за рахунок зростання частки більш доступних моделей в асортименті продукції.

Друге місце в списку займає Apple. Випуск iPhone 8 у вересні 2017 року дозволив компанії поставити на ринок 46,7 млн одиниць смартфонів, що на 2,6% більше в порівнянні з 45,5 млн одиниць в третьому кварталі 2016 року. При цьому її частка на ринку збереглася на рівні минулого року - 12,5%. Відзначається, що при цьому модель iPhone X потрапить тільки в статистику останнього кварталу, тобто позиції Apple повинні зміцнитися ще більше.

У першій п'ятірці компаній-виробників смартфонів виявилися відразу три китайські компанії: Huawei, OPPO і Xiaomi. Компанія Huawei поставила 39,1 мільйона смартфонів, збільшивши показник на 16,1% в річному вираженні. OPPO реалізувала 30,7 мільйона гаджетів. Xiaomi опинилася на п'ятому місці серед найбільших постачальників смартфонів у світі. Компанія збільшила поставки в річному вираженні більш ніж в 2 рази, до 27,6 мільйона смартфонів. Її частка ринку підвищилася до 7,4% проти 3,7% роком раніше.

Лідери з постачання смартфонів у світі
Лідери з постачання смартфонів у світі Фото:

"Виробництво мобільних телефонів продовжує рости, але набагато більш повільними темпами, ніж за останні роки. Очевидним є те, серед провідних виробників швидко утворюються два табори. По-перше, це ті компанії, які можуть реалізувати значні обсяги флагманських смартфонів, це в основному Samsung, Apple і Huawei, незважаючи на гучні анонси Google, Essential, LG та інших. По-друге, деякі китайські виробники, які досягли величезних успіхів за межами внутрішнього ринку Китаю", - йдеться в звіті IDC.

Окремо наголошується, що дані є попередніми і можуть бути змінені. Деякі оцінки були зроблені до звітів про фінансові прибутки, крім того дочірні бренди відносяться до основної компанії.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X