Новий ринок. Samsung патентує дрон-трансформер

27 грудня 2018, 09:38

Відомство з патентів і товарних знаків США зареєструвало патентну заявку компанії Samsung, яка вирішила вийти на ринок безпілотників.

Патент показує, що південнокорейський гігант працює над трансформованим безпілотником, пише GizmoChina.

Цікаво, що безпілотник по суті стане аксесуаром наступного покоління для лінійки смартфонів компанії Galaxy. У патенті описаний безпілотний літальний апарат з безліччю спеціальних датчиків. Крім датчика камери, він буде оснащений гіроскопами, барометром, компасом, ультразвуковими датчиками, датчиками температури, світла і ультрафіолетового випромінювання.

Відео дня

"В даному винаході запропонований трансформований безпілотний літальний апарат, в якому можна скласти важелі для фіксації пропелера всередину основного корпусу", - йдеться в патентній заявці Samsung.

Крім цього, винахід повинен отримати і звичайні технології, такі як бездротове управління за допомогою смартфона, планшета або ПК. Samsung стверджує, що дроном можна буде керувати за будь-якого електронного пристрою, в тому числі з побутової техніки, наприклад, з пральної машини або холодильника.

Дрон складається з двох відсіків, які зсуваються разом, утворюючи компактний портативний блок. Компанія має намір використовувати джойстікоподібні елементи управління, якими можна керувати з екрану смартфона.

Це п'ятий патент, пов'язаний з безпілотниками, який компанія Samsung подала тільки в цьому році. Згідно з даними дослідницької компанії IDC, світова індустрія безпілотників виросла в сукупному річному темпі зростання на 30,6% і до 2022 року виросте до $29,5 млрд.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X