Нові проблеми. Деякі iPhone X не приймають вхідні дзвінки

5 лютого 2018, 17:56

Користувачі флагманського смартфона iPhone X почали скаржитися на проблему з вхідними дзвінками.

За повідомленнями користувачів, затримка відповіді при дзвінку може становити більше 10 секунд, передає MacRumors.

Як розповідають власники гаджета, їх iPhone X починають дзвонити, коли вони отримують вхідний дзвінок, але дисплей не включається, щоб показати ідентифікатор абонента і кнопки Прийняти і Відхилити. У кількох випадках затримка була настільки великою, що абонент клав трубку.

Відео дня

"У момент надходження вхідного дзвінка на iPhone X чути рингтон, проте дисплей починає реагувати лише через 6-8 секунд", - скаржиться один з користувачів на сторінці служби підтримки Apple.

Журналісти MacRumors відзначають, що не змогли відтворити цю проблему, і бачили на сайті лише кілька коментарів, пов'язаних з цим питанням, але більше десятка скарг від користувачів були знайдені через Twitter і Reddit.

Apple повідомила, що вивчає повідомлення про виникненняпроблеми. Питання, ймовірно, буде вирішено в найближчому оновленні програмного забезпечення.

Раніше НВ повідомляло, що власники iPhone 7 зіткнулися з проблемою відсутності зв'язку. Неполадки з модулем зв'язку знайшли у iPhone 7, які були зроблені між вереснем 2016 року і лютим 2018 року, а потім продані в Китаї, Гонконзі, Японії, Макао і США.

Компанія Apple вже оголосила про запуск програми ремонту для "невеликого відсотка" власників iPhone 7, на які впливає проблема No Service (відсутність мережі). Причиною проблеми є, мабуть, несправний компонент на логічній платі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X