Власники iPhone 7 зіткнулися з проблемою відсутності зв'язку

5 лютого 2018, 11:51

Після численних скарг власників смартфонів компанія Apple визнала, що деякі моделі iPhone 7 схильні до проблеми зі зв'язком.

Неполадки з модулем зв'язку знайшли у iPhone 7, які були зроблені між вереснем 2016 року і лютим 2018 року, а потім продані в Китаї, Гонконгу, Японії, Макао та США, пише Engadget.

Компанія Apple вже оголосила про запуск програми ремонту для "невеликого відсотка" власників iPhone 7, на які впливає проблема No Service (відсутність мережі). Причиною проблеми, ймовірно, є несправний компонент на логічній платі, і Apple говорить, що порушені блоки в моделях з номерами № A1660, A1679 і A1780 поширюються на весь виробничий цикл з вересня 2016 року по теперішній час.

Відео дня

Якщо ваш пристрій потрапив до цього списку, Apple безкоштовно відремонтує його, якщо не пройшло більше двох років з дати першого придбання. Більш того, тим власникам, які вже заплатили за ремонт, компанія обіцяє повернути кошти.

Це чи не перша програма безкоштовного відновлення та обміну, яка з'явилася для iPhone. При цьому перші повідомлення про проблему зі стільниковим зв'язком з'явилися відразу після старту продажів смартфонів, проте офіційну програму з ремонту компанія запустила тільки зараз.

Нагадаємо, в Apple вже заявили про зниження вартості заміни акумулятора без гарантії - c 79 до 29 доларів США - для користувачів iPhone 6 і новіших моделей. Поміняти батарею зі знижкою можна буде з кінця січня і до грудня 2018 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X