Несподівано. На Apple подали в суд через виріз у iPhone

17 грудня 2018, 10:40

Мешканка США звернулася до суду з позовом, в якому стверджується, що Apple обманює клієнтів з приводу розміру і роздільної здатності екранів iPhone X, XS та XS Max.

Мешканка Каліфорнії Кортні Девіс вважає, що реклама Apple влаштована так, щоб приховати наявність вирізу на передній панелі, пише Apple Insider.

Як стверджує Девіс, реклама Apple організована так, щоб приховати наявність "чубчика" iPhone XS. У позові також стверджується, що Apple використовує оманливі маркетингові зображення, наприклад такі, що зображують iPhone XS і XS Max зі шпалерами, які оточують вирізи чорним.

Відео дня

Девіс стверджує, що Apple навмисно приховує виріз екрана в рекламних матеріалах за допомогою шпалер, через які здається, ніби його немає. Тим самим у покупця складається враження, що iPhone XS Max - повноцінний безрамковий смартфон, хоча в реальності це не так.

У своїй заяві Девіс також пише, що Apple неправильно рахує кількість пікселів в смартфоні. На її думку, компанія не повинна враховувати пікселі по кутах пристрою, тому що вони закруглені.

Жінка сподівається, що до її позовом приєднаються і інші власники iPhone XS і XS Max. За припущенням AppleInsider, компанія може піти на досудову угоду з американкою.

Видання зазначає, що це перший випадок, коли маркетингова подача дорогих iPhone стає об'єктом такого пильного юридичного аналізу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X