Смартфони, VR-окуляри та 3D-планшет. Топ-10 гаджетів, представлених на виставці у Барселоні

4 березня, 09:02
NV Преміум
Найкращі гаджети на MWC (Фото:CC)

Найкращі гаджети на MWC (Фото:CC)

З 27 лютого до третього березня в Барселоні пройшла одна з найбільших виставок мобільної індустрії Mobile World Congress (MWC). NV зібрав 10 найцікавіших гаджетів, представлених там.

Щорічна виставка MWC у Барселоні вперше відбулася у 1987 році, і в останні роки її організатором є торгова асоціація GSMA, яка представляє інтереси операторів мобільного зв'язку по всьому світу.

Відео дня

Як правило, виробники привозять на івент найсучасніші мобільні гаджети. Хоча сьогодні технологічні компанії показують на MWC свої передові розробки у різних галузях, включаючи телекомунікації, доповнену та віртуальну реальність, натільні пристрої тощо.

NV Техно зібрав 10 найцікавіших новинок, представлених на MWC 2023.

Надпотужна зарядка Xiaomi

Xiaomi
Фото: Xiaomi

Китайський бренд показав зарядний пристрій потужністю 300 Вт, за допомогою якого батарею смартфона можна зарядити за п'ять хвилин.

Цей показник майже вдвічі перевищує ефективність попередніх аналогових пристроїв Xiaomi, маючи при цьому такий самий розмір.

Як демонстрацію на MWC представники бренду використали смартфон Redmi Note 12 Pro+ з ємністю акумулятора 4100 мАг. Гаджет вдалося зарядити до 20% лише за одну хвилину, а половина акумулятора була заповнена за 2 хвилини 12 секунд.

Показати ще новини
Радіо NV
X