Xiaomi представила зарядку, яка заряджає смартфон за п’ять хвилин

28 лютого, 10:29
Нова зарядка заповнює батарею смартфона за лічені хвилини (Фото:Xiaomi)

Нова зарядка заповнює батарею смартфона за лічені хвилини (Фото:Xiaomi)

Презентація нової надпотужної зарядки відбулася в рамках конгресу MWC 2023.

Ще наприкінці жовтня Xiaomi через свій суббренд Redmi випустила мобільну зарядку потужністю 210 Вт, але її дуже швидко перевершила версія на 240 Вт від Realme.

Днями Xiaomi повернула собі лідерство, показавши зарядку потужністю 300 Вт, за допомогою якої можна заповнити батарею смартфона менш ніж за п'ять хвилин – майже вдвічі швидше, ніж у попередніх версій. Xiaomi додала, що цей новий зарядний пристрій на 300 Вт має той же розмір, що і його більш ранній аналог на 210 Вт. Це стало можливим завдяки покращеній модульній конструкції та розсіюванню тепла всередині.

Відео дня

Для демонстрації використовували Redmi Note 12 Pro+ із батареєю ємністю 4100 мАг. Смартфон показав заповненість батареї на 20% лише за одну хвилину, потім 50% за 2 хвилини 12 секунд, а 100% за трохи менше 5 хвилин. Вимірювач потужності показав пікову споживану потужність трохи більше 290 Вт.

Компанія заявила, що нова зарядка містить потужніші елементи 15C (на відміну від елементів 10C в Discovery Edition), які складаються з нових вуглецевих матеріалів замість звичайних графітових, що зменшує товщину електродів на 35%. Разом з покращеною формулою електроліту ця іонно-літієва батарея може забезпечити високу щільність потужності з швидшою зарядкою, зменшуючи кількість тепла, що виділяється в процесі. Потім ці ультратонкі осередки укладаються один на одного з тепловими матеріалами як частина конструкції типу "сендвіч", щоб оптимізувати розсіювання тепла при більш ефективному використанні внутрішнього простору.

Що стосується безпеки, Xiaomi заявила, що в систему вбудовано понад 50 функцій, що дозволяють стежити за силою струму, напругою та температурою на кожному зарядному чіпі.

Показати ще новини
Радіо NV
X