На дні. Дисплеї нових iPhone мають працювати під водою

5 березня 2019, 10:53

За інформацією в мережі, на нових iPhone, які представлять восени 2019-го, можна буде друкувати під водою.

У новому випуску блогу EverythingApplePro на YouTube прозвучала інформація про водостійкі дисплеї у нових iPhone, яку раніше опублікував один з представників спільноти мобільних розробників XDA Developers.

Відео дня

Згідно з новим витокам, крім звичайного захисту від води і вологи, користуватися iPhone 2019 можна буде навіть тоді, коли вони повністю занурені під воду. Функція може бути корисною і у побуті, оскільки найменше попадання води на смартфон ускладнює роботу сенсорного екрану.

Поки невідомо, чи буде водостійкий дисплей впроваджений у наступне покоління iPhone, але зараз розробка перебуває на стадії прототипу.

Як повідомляє видання Tom's Guide, торішній патент Apple підтверджує, що компанія працювала над технологією, що дозволяє користуватися смартфоном в умовах підвищеної вологості, що підтверджує чутки від XDA Developers.

Ще однією новинкою має стати оновлена система вібрації, яка повинна вібрувати з різною інтенсивністю в різних частинах смартфона, щоб тактильно визначати конкретні програми.

Як уже писало НВ, на початку 2019 го стало відомо, що iPhone 11 може отримати значно кращу фронтальну камеру з модулем на 10 мегапікселів, а основний задній модуль укомплектують трьома об'єктивами. Причому у двох з трьох камер мають бути датчики на 14 і 10 Мп.

Показати ще новини
Радіо НВ
X