Huawei краще. Китай запропонував Дональду Трампу відмовитися від iPhone

26 жовтня 2018, 10:31

Представник МЗС Китаю запропонував адміністрації президента США Дональда Трампа використовувати телефони Huawei, якщо чиновники стурбовані прослуховуванням президентського iPhone.

За запевненнями китайських чиновників, смартфони Huawei більш безпечні, повідомляє агентство Reuters.

Заява Пекіна прозвучалf після того, як газета The New York Times написала про те, що китайські та російські шпигуни прослуховували особистий телефон Трампа, за допомогою якого він "спілкується зі старими друзями"

Відео дня

Видання стверджувало, що президент США використовує два офіційних iPhone і один - звичайний, незахищений, в якому він зберігає свої контакти.

"Я використовую тільки урядові телефони, і у мене тільки один рідко використовуваний урядовий стільниковий телефон. Історія невірна!", - написав Трамп в своєму блозі. Цікаво, що цей запис було зроблено за допомогою iPhone.

Раніше НВ повідомляло, що в серпні 2018 року президент США Дональд Трамп підписав указ, який забороняє використання смартфонів китайських брендів в Білому домі і інших урядових установах. Закон буде діяти протягом двох років після підписання.

Чиновники побоюються, що використання апаратного забезпечення від китайських компаній може бути загрозою безпеки, і законопроект про обмеження їхньої присутності в державних установах очікувався протягом декількох місяців. Цей законопроект був підписаний президентом Трампом 14 серпня і починається дворічний період, протягом якого необхідно внести необхідні зміни відповідно до нових правил. Законопроект вплине не тільки на Huawei і ZTE, але і на ряд інших китайських виробників в області зв'язку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X