Google підняв у повітря дронів, що роздають 5G-інтернет

2 лютого 2016, 13:15
Компанія Google проводить випробування безпілотників, здатних забезпечувати високошвидкісне підключення до інтернету з повітря

Проект, в рамках якого проводяться випробування, носить кодову назву SkyBender. Тести проходять на території космопорту "Америка". Для них Google використовує кілька дронів, а також літальний апарат Centaur.

Відео дня

Безпілотники оснащені сонячними батареями. З допомогою дронів американський IT-гігант випрбовує технологію, яка може забезпечити появу бездротового 5G-інтернету. Передбачається, що вона забезпечить швидкість передачі даних в 40 разів більше, ніж у сучасних мереж 4G.

Google ще належить працювати над удосконаленням технології. В нинішніх тестах передача даних ведеться в міліметровому хвильовому діапазоні (на частоті 28 Ггц), через що страждає дальність прийому сигналу.

Дрони для випробувань були побудовані підрозділом Google Titan. Він був сформований на основі стартапу Titan Aerospace, який Google придбав у 2014-му році. У компанії є дозвіл на проведення тестів в Нью-Мексико від Федеральної комісії із зв'язку США, термін дії якого закінчується в липні поточного року.

У Google є схожий проект, що носить назву Loon. В рамах цього проекту американського компанія працює над тим, щоб забезпечити бездротовий доступ до інтернету за допомогою повітряних куль, що ширяють у стратосфері.

Показати ще новини
Радіо NV
X