Глава Microsoft прокоментував можливу відмову компанії від виробництва смартфонів

23 листопада 2016, 16:39
Генеральний директор Microsoft Сатья Надела заперечує той факт, що корпорація може припинити розвиток напряму мобільних пристроїв

Сатья Надела навіть натякнув про можливу розробку якогось "досконалого мобільного пристрою", зазначає видання Ubergizmo.

"Ми залишимося на мобільному ринку, але не з тими продуктами, які визначені нинішніми лідерами, а з тим, що можемо зробити самі — з найбільш досконалим мобільним пристроєм", — заявив Надела.

Відео дня

Таким чином, керівник Microsoft натякнув на розробку якогось унікального гаджета. За словами Надели, компанія "вирішила сфокусуватися на конкретної категорії користувачів, які очікують побачити в пристрої певний набір функцій".

За деякими даними, в наступному великому оновленні Windows 10 Redstone 3 розробники додадуть емулятор x86 на архітектурі ARM64. Іншими словами, на смартфонах з ОС Windows 10 Mobile можна буде запускати прикладні програми.

Додамо, в кінці жовтня Наделла заявив, що "Microsoft явно пропустив мобільний бум, в цьому немає ніяких сумнівів".

Раніше НВ повідомляло, що в середині 2016 року Microsoft Corp. планувала повністю продати бренд Nokia тайванської компанії Foxconn.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X