Голова Facebook підтримав Apple в суперечці з ФБР про злом iPhone

22 лютого 2016, 23:10
Засновник Facebook Марк Цукерберг підтримав компанію Apple, яка відмовилася допомогти ФБР зламувати iPhone Саїда Фарука, відомого також як "стрілець з Бернардіно", який вчинив стрілянину у будівлі центру для людей з обмеженими можливостями

Про це він сказав, виступаючи на найбільшій виставці індустрії мобільного зв'язку Mobile World Congress в Барселоні, передає Російська служба BBC.

"Я не думаю, що створення лазівок в системі безпеки - це правильний метод. Тому ми повністю підтримуємо Тіма Кука і Apple", - заявив Цукерберг.

Відео дня

Він підкреслив, що Facebook робить все від неї залежне для боротьби з тероризмом, однак при цьому компанія впевнена в необхідності шифрування даних.

Як повідомлялося, раніше суд США постановив, що Apple повинна надати технічну допомогу ФБР, яке просило доступ до iPhone Саїда Фарука.

Тім Кук у відповідь заявив, що компанія не може надати таку допомогу, тому що уряд по суті просить зламати систему захисту клієнтів, робота над якою йшла десятиліттями.


Нагадаємо, Саїд Фарук і його дружина Ташфин Малік 3 грудня 2015 року вбили 14 беззбройних людей і поранили ще більше двох десятків. Вони намагалися втекти, але були вбиті під час перестрілки з поліцією.

Як розповіли у ФБР, подружжя було послідовниками ідей радикального іслам. Стрілянину в Сан-Бернардіно в бюро назвали найбільшим терактом в США після 11 вересня 2001 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X