Експерти назвали найбільш продаваний смартфон кінця 2017 року

24 січня 2018, 13:21

Найбільш продаваним смартфоном в світі за підсумками четвертого кварталу 2017 року став iPhone X.

В кінці 2017 року Apple вдалося продати приблизно 29 мільйонів iPhone X, йдеться на сайті аналітичної компанії Canalys.

З цих пристроїв приблизно 7 мільйонів були відвантажені в Китаї. Такий показник спростовує песимістичні прогнози аналітиків про погані продажі в Китаї, які прозвучали в кінці минулого року.

Відео дня

"Продажі iPhone X вражають для пристрою за ціною $999, але це трохи нижче очікувань промисловості. Apple боролася з проблемами поставок на початку листопада, але стався масовий підйом виробництва наприкінці листопада і протягом грудня. Це допомогло задовольнити і навіть перевищити попит на деяких ринках в кінці кварталу", - говорить аналітик компанії Canalys Бен Стентон.

Однією з головних переваг для компанії Apple є те, що клієнти все більше усвідомлюють залишкову вартість своїх старих смартфонів і вибирають програми з обміну гаджетів. Зокрема, на багатьох ринках покупці могли в обмін на свій старий пристрій Apple отримати знижку на iPhone X.

У самій компанії про підсумки квартальних продажів поки офіційно не оголосили.

Раніше НВ повідомляло, що аналітик компанії KGI Securities Мін-Чі Куо передбачає, що виробництво iPhone X припиниться вже влітку 2018 року. Причиною зупинки випуску флагманського смартфона може стати низький попит на iPhone X в Китаї. Мін-Чі Куо вважає, що в поточному кварталі Apple вдасться продати лише 18 млн флагманських апаратів проти ранніх прогнозів, в яких йдеться про 20-30 млн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X