Дорожче за iPhone. Motorola відродить легендарну модель RAZR V3

17 січня 2019, 09:40

Легендарний телефон Motorola RAZR V3 може повернутися на ринок в якості складного смартфона за $ 1500 і може бути представлений вже в лютому.

Джерела запевняють, що новий RAZR буде ексклюзивним для мобільного оператора Verizon в США, хоча пристрій все ще знаходиться в стадії тестування, пише The Verge .

Технічні характеристики і навіть зовнішній вигляд гаджета тримаються в найсуворішому секреті. Спиратися можна лише на патентне зображення, яке з'явилося в ЗМІ кілька місяців тому.

Відео дня

Це не перший випадок, коли марку RAZR намагаються воскресити. У 2011 і 2012 роках Motorola також об'єдналася з Verizon для серії пристроїв Droid RAZR, спробувавши заробити на імені RAZR, хоча і без традиційного для моделі дизайну. Втім, тоді ідея не спрацювала.

Згідно зі звітом журналістів The Wall Street Journal, Lenovo сподівається випустити більше 200 000 нових RAZR, що може здатися оптимістичним для смартфона класу люкс вартістю $ 1500. Але, з огляду на те, що модель RAZR V3 була випущена тиражем 130 млн примірників, нова мета вже не здається такою складною для досягнення.

Ще в 2017 році НВ повідомляло, що генеральний директор Lenovo Ян Юанцінь заявив, що його компанія планує повторити успіх розкладного телефону Motorola RAZR V3 , представивши його оновлену версію.

За його словами, відродження легендарної моделі приверне увагу споживачів і підвищить престиж виробника в очах конкурентів. При цьому Ян Юанцінь не натякнув ні на технічне оснащення, ні на можливий цінник оновленого телефону RAZR.

Motorola RAZR V3 - GSM-телефон компанії Motorola, флагманська модель виробника в 2004 році. Ключовою особливістю, що відрізняє телефон від конкурентів того часу, був дизайн. Телефон мав надтонкий профіль, при цьому будучи розкладачкою, клавіатуру, виготовлену з металевої пластини і оснащену електролюмінесцентним підсвічуванням. Невелика товщина і велика кількість металу надавали схожість з бритвою, що і відбилося в назві RAZR (від англійського razor - бритва).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X