Apple знайшла спосіб відбити охоту до неофіційного ремонту iPhone

9 лютого 2016, 08:07
Власникам iPhone, які ремонтують свої смартфони не в офіційних сервісних центрах, можно похвилюватися. Заміна кнопки Home з Touch ID і оновлення прошивки призведе до блокування смартфона, а у користувача на руках залишиться абсолютно непотрібний апарат

Ця проблема відома як "помилка 53". Британське видання The Guardian відзначає, що через неї вже постраждали тисячі власників iPhone 6".

Як розповів НВ співзасновник Ukrainian iPhone Service Олександр Пітерман, дана проблема не є багом або недоглядом Apple. Це система захисту телефону і даних користувача.

Відео дня

"В iPhone (починаючи з iPhone 6) на програмному рівні вшито захист від підміни кнопки Home c Touch ID, - розповідає Пітерман. - Якщо у людини вкрали iPhone, і він захищений паролем і відбитком пальця, то у зловмисника не буде можливості отримати дані з нього чи користуватися телефоном".

За його словами, заміна кнопки Home і подальша перепрошивка призводить до того, що система блокує девайс. В цьому і полягає "помилка 53".

Власникам iPhone, які зіткнулася з необхідністю ремонту кнопки Home в Україні, відремонтувати смартфон буде непросто. Доведеться або відправляти його по гарантії в Європу або США, або віддавати апарат українським фахівцям.

"Замінена кнопка Home працювати буде, але без Touch ID. І, що важливо, такий телефон перепрошивати не можна, інакше він стане "цеглиною" з "помилкою 53" на екрані", - підкреслює Олександр, додаючи, що досвідчені майстри "знають про помилку і повинні попереджати клієнтів про можливі проблеми", а інженерам Ukrainian iPhone Service відомо про неї більше півроку.

Показати ще новини
Радіо NV
X