Apple патентує стилус, яким можна малювати в повітрі

7 лютого 2018, 14:18

Компанія Apple запатентувала стилус, який може писати на будь-яких поверхнях і навіть в повітрі.

Патент описує "пристрій введення, якому не потрібно вступати в контакт з сенсорним екраном", пише The Next Web.

Ідея полягає в тому, щоб використовувати датчики руху і орієнтації, щоб відстежувати шлях стилуса, коли ви малюєте, таким чином немає ніякої необхідності в твердій поверхні.

Відео дня

Патент отримав назву "Створення контенту з використанням електронного пристрою введення на неелектронних поверхнях". Це означає, що новий стилус від Apple буде здатний оцифровувати свій рух по будь-яких поверхнях.

Це буде можливо за рахунок використання чутливого до сили натискання наконечника, який буде записувати всі рухи. Свобода пересування пера в тривимірному просторі дозволить працювати із 3D-проектами.

Додамо, що зараз стилус Apple Pencil працює тільки з iPad Pro, але стилус, який працює без поверхні, безумовно, може стати в нагоді для творчих людей, що використовують ноутбуки і потужні настільні комп'ютери компанії.

На початку 2017 року НВ повідомляло, що Apple зареєструвала патент на пристрій для вейпінга, тобто електронну сигарету, що нагріває рідину всередині спеціального механізму. Тоді IT-гігант збирався створити пристрій, який мало нагрівається і перетворює якомога більше рідини на пар.

Показати ще новини
Радіо НВ
X