Apple несподівано оновила комп'ютер Mac Pro

5 квітня 2017, 07:06
Компанія Apple провела прес-конференцію, на якій розповіла про майбутнє Mac Pro і показала його оновлену конфігурацію

На заході, як зазначає Apple Insider, були присутні лише п'ять журналістів.

Директор з маркетингу компанії Apple Філ Шиллер заявив, що компанія "повністю переосмислить Mac Pro". Комп'ютер отримає модульну конструкцію, яка дозволить встановлювати в нього найпотужніше залізо. За словами Шиллера, це буде "настільна система з високою пропускною здатністю, розроблена для вимогливих професійних клієнтів".

Відео дня

"Ми також робимо дисплей Pro. У цьому році ви не побачите жоден з цих продуктів; ми знаходимося в процесі", - додав Шиллер.

Поки ж Apple представила оновлені версії комп'ютера Mac Pro в старому корпусі, але з поліпшеними характеристиками. Так, десктоп за 3 тисячі доларів отримав 6-ядерний процесор Intel Xeon замість 4-ядерного, а також дві відеокарти AMD FirePro D500. Модель за 4 тисячі доларів тепер оснащена 8-ядерним процесором і двома відеокартами AMD FirePro D800. Більше ніяких відмінностей у новинок немає.

Додамо, що наприкінці грудня 2016 року Тім Кук анонсував новий десктопний комп'ютер від Apple. За його словами, "у нашій дорожній карті кілька приголомшливих десктопів в майбутньому".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X