Тім Кук анонсував новий десктопний комп'ютер від Apple

20 грудня 2016, 15:36
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Глава Apple Тім Кук повідомив, що корпорація готує до випуску настільний комп'ютер

Тім Кук відзначив, що цей сегмент ринку має велике значення. Фрагменти заяви генерального директора компанії Apple наводить портал Tech Crunch.

"Деякі люди в засобах масової інформації підняли питання про те, чи залишаємося ми прихильниками настільних комп'ютерів. Якщо є які - небудь сумніви в цьому, дозвольте мені висловитися гранично ясно: у нас в нашій дорожній карті є кілька приголомшливих десктопів в майбутньому. Про це ніхто не повинен турбуватися", - написав Тім Кук.

Відео дня

Тим не менш, із заяви Кука незрозуміло, чи поновить компанія лінійку Mac Pro, iMac, чи випустить оновлення для обох версій настільних комп'ютерів.

"Зі стратегічної точки зору, ми також зосередилися на речах, де програмне забезпечення, апаратні засоби та послуги зібралися разом у своєрідну магію від Apple", - підкреслив глава Apple.

"Десктопний комп'ютер має дуже важливе значення для нас. Це унікальний продукт порівняно з ноутбуком, адже ви можете зберігати набагато більше на такому пристрої - найбільші екрани, найбільший обсяг пам'яті, більша різноманітність пристроїв вводу / виводу, і найвища продуктивність. Таким чином, є безліч причин, чому такі комп'ютери дійсно важливі", - заявив Тім Кук.

На завершення заяви Кук нагадав, що у Apple є безліч інших проектів, про яких він не може розповідати.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X