Ілон Маск поставив ультиматум команді Twitter: звільняйтесь чи працюйте більше. І дав дві години на рішення
IT-індустрія16 листопада 2022, 21:10
Вранці Маск надіслав усім співробітникам електронного листа з темою "Розвилка". Ті, хто згоден залишитися в команді, мають перейти за посиланням. Будь-хто, хто не зробив цього протягом двох годин, отримав вихідну допомогу і був звільнений, пише WashingtonPost.
Він підкреслив, що для створення "Twitter 2.0" компанія має бути "надзвичайно хардкорною", а співробітники працюватимуть дуже багато і з високою інтенсивністю.
"Лише виняткова робота вважатиметься прохідним балом", — написав бізнесмен.
Раніше Маск скоротив половину штату компанії, звільнивши, серед іншого, кілька топменеджерів.
Пізніше він також звільнив приблизно 4400 із 5500 підрядників без повідомлення чи попередження — їх просто позбавили доступу до Slack та електронної пошти.