Українська студія представила нову гру в дусі Prey та S.T.A.L.K.E.R.

Ігри

17 серпня 2025, 07:00

Українська студія The Future Entertainment Company представила свою першу гру — тактичний roguelite-шутер DDoD. Розробники надихалися такими проєктами як The Ascent, «Анігіляція», Prey 2017 року і S.T.A.L.K.E.R.

Перший геймплейний трейлер був показаний на Ukrainian Games Festival 2025. Події DDoD розгортаються у закритій аномальній зоні на основі топографії українських областей. Аномалія під назвою «Туман» переписує ДНК, створюючи з людей і тварин мутантів. У грі можна спеціально заразитися, щоб отримати надприродні здібності, але втратити частину людяності — концепт нагадує шутер Prey.

DDoD має вигляд згори. Грати можна буде як наодинці, так і в кооперативі до чотирьох осіб. Подорож проляже через болота, дикі ліси та мертві міста аж до самого джерела Туману. Дорогою доведеться шукати спорядження, покращувати зброю та постійно зважувати ризик.

Серед обіцяних ігрових елементів — динамічна мапа з раптовими змінами погоди, повним циклом дня і ночі й аномальним кліматом. Бої оснастять реалістичною зброєю з модифікаціями та обмеженими набоями. А вороги реагуватимуть на шум, світло та тактику гравця. Також DDoD матиме повну озвучку українською.

Фото: The Future Entertainment Company

У разі смерті зброю та спорядження доведеться шукати наново або забирати зі свого тіла — звична риса roguelite-шутерів. Кожен забіг починатиметься на базі, але шлях до джерела гравці обиратимуть самотужки. По дорозі можна буде виконувати побічні завдання, щоб накопичити арсенал, прокачати спорядження та дослідити цікаві місця. Або ж ризикнути й спробувати прорватися в серце Туману.

Фото: The Future Entertainment Company

Дату виходу гри обіцяють повідомити окремо згодом.

Інші новини

Всі новини