Вибори допомогли. Рекламодавці припинили бойкотувати соцмережу Ілона Маска

IT-індустрія

13 січня 2025, 02:59

Генеральна директорка X Лінда Яккаріно заявила, що 90% рекламодавців, які бойкотувати платформу після придбання Ілоном Маском у 2022 році, знову співпрацюють з нею.

За словами Лінди Яккаріно, «90 відсотків рекламодавців», які бойкотували соцмережу, раніше відому як Twitter, через занепокоєння безпекою бренду після придбання платформи Ілоном Маском у 2022 році, «повернулися на X». Яккаріно не вдавався в додаткові подробиці, і до цієї статистики є чимало запитань.

Ars Technica пише, що ці внутрішні дані X, здається, не повністю синхронізуються з даними компанії Sensor Tower, що займається маркетингом. Перед президентськими виборами в США аналітична компанія заявляла, що 72 зі 100 рекламодавців США, які найбільше витрачали кошти на X з жовтня 2022 року припинили це робити. Це значно перевищувало попередню оцінку компанії (50 зі 100), надану у жовтні 2023 року, приблизно через рік після придбання платформи Маском, і, здавалося б, були свідченням того, що бойкот лише посилився.

Невдовзі після виборів AdWeek повідомила, що великі бренди, зокрема Comcast, IBM, Disney, Warner Bros. Discovery та Lionsgate Entertainment, відновили рекламу на X. Але наприкінці 2024 року Sensor Tower повідомила, що X, здається, все ще не вдалося повернути багатьох тих, хто витрачав найбільше грошей на платформі до зміни власника. Станом на грудень, за оцінкою компанії, 69 зі 100 найбільших рекламодавців так і не повернулися.

Поки що важко оцінити, наскільки ця, здавалося б, значна кількість рекламодавців, що повертаються, матиме вплив на підвищення вартості X. NV Техно писав, що платформа здешевшала на майже 80% після придбання Ілоном Маском у 2022 році.

Інші новини

Всі новини