Вирусный тренд. Как создать новогодний коллаж "Топ-9" в Instagram

30 декабря 2018, 17:28
Традиционно, в конце года, в ленте Instagram появляется все больше постов в стиле "Топ-9 лучших публикаций за год". Оказывается, некоторые не знает как создавать такие коллажи.

До Нового року в стрічці Instagram з'являється все більше колажів з дев'ятьма різними постами користувачів за весь рік.

Для тих, хто не розуміє про що йде мова, - в кінці кожного року користувачі Instagram люблять публікувати пости або сторіс, на яких відображаються дев'ять їх публікацій за весь рік, що набрали найбільше лайків.

Видео дня

Важливо, що це не оригінальна функція Instagram, а доповнення сторонніх розробників.

Як пише видання 9to5mac, існує три додатки, які генерують пост Топ-9 для Instagram, - Top Nine, Best Nine і Best 9.

В мережі пишуть, що Top Nine, розроблений Beta Labs, є найпопулярнішим і найпростішим додатком, що доступний як в App Store, так і в Google Play Store.

Цього року програма просить email користувачів, які хочуть створити новорічний колаж для Instagram. Засновник Beta Labs Кевін Натанцон пояснив виданню Mashable, що це необхідно, оскільки попит на їх сервіс дуже виріс, і це вплинуло на швидкість генерування публікацій.

"Тепер, замість того, щоб чекати, поки колаж завантажиться, компанія відправить його на email користувачів, як тільки вони будуть готові, і зображення відразу можна буде експортувати в Instagram", - пише Mashable.

Top Nine також дозволяє роздрукувати колаж з вашими найпопулярнішими постами за рік або зробити з них чохол для смартфона.

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Instagram.

Показать ещё новости
Радіо НВ
X