У нас проблеми. Як Ілон Маск незаконно встановив Біологічний Радіозв'язок з харків'янами

8 жовтня 2020, 07:58

До редакції НВ Техно рідко приходять цікаві листи, але на цей email від одного з наших читачів було неможливо не звернути увагу.

Однією з останніх хороших новин в Україні було призначення президента Національної академії наук. На щастя, на цю посаду обрали НЕ того кандидата, який стверджував, що Землі - 15 тис. років, а піраміди створив бог під час великого потопу.

Відео дня

Цей же кандидат заявляв, що подібні думки йому в голову вклав бог.

Практично одночасно з цією новиною до мене на корпоративний поштовий ящик надійшов цікавий лист: автор пише, що він живе у місті Харків і «з часів уряду Януковича» з ним незаконно встановили Біологічний Радіозв'язок.

Таку технологію, за словами відправника листа, використовують для «протизаконних дослідів при навчанні у Массачусетському університеті». Хто конкретно встановив зв’язок з жителем Харкова — невідомо, але наш читач згадує Ілона Маска і «секретні спецслужби».

Зокрема, автор листа (який вказав свої контактні дані та ПІБ) заявляє, що за допомогою Біологічного Радіозв'язку творці цієї технології «зчитують думки і знищують людей».

«6 років мене знищують шумом дистанційно — душу виривають, знущаються як над собакою садисти, не закривають роти ні на секунду, їх мета — моя смерть. Потрібен їх арешт. Я житель м. Харкова, не є секретним агентом, але зі мною вже 8 років встановлено зв’язок, який використовують секретні спецслужби. З моїм мозком встановлено зв’язок протизаконно без імплантації чіпа. Ці технології в Україні використовують для знищення людей, я їх жертва», — зазначено у листі.

Автор впевнений, що лабораторія, з якої ведуть секретний радіозв'язок встановлена «десь у Харкові» і саме вона є джерелом «шуму і садизму». Суть email — «припинити геноцид громадянина України» і «заарештувати злочинців, які доводять до суїциду людей» за допомогою Біологічного Радіозв'язку.

Нижче прикріплюю скріншот всього листа:

Скріншот
Фото: Скріншот

Співбесідник заявляє, що в уряді його повідомлення відхиляють, а також просить допомогти вирішити цю проблему.

Спершу цей лист я читав з усмішкою на обличчі, але вже до кінця прочитання я реально переживав за здоров’я людини. Судячи зі згадувань Ілона Маска і «вживлення думок», припускаю, що автор цього email цікавився технологіями компанії Neuralink, яка розробляє імплантований нейрокомп’ютерний інтерфейс.

Правда, мета Neuralink — допомогти людям з обмеженими можливостями відновити деякі фізичні і когнітивні здібності. А у цьому листі йшлося переважно про навколоконспірологічні технології.

Хто розробив Біологічний Радіозв'язок, як він працює, навіщо секретним спецслужбам знищувати саме харків'ян? Відповідей на ці та інші питання у листі немає.

Очевидно, що якщо людина чує шум і голоси, які заважають йому жити, — допомога дійсно потрібна. Але навряд чи від уряду, а, скоріше, від фахівців сфери охорони здоров’я.

Хоча на подібні натяки про проблеми зі здоров’ям можуть образитися більше 25 тис. користувачів, які підписали петицію проти поширення 5G.

Існує дуже багато здорових людей, які дійсно вірять в подібну нісенітницю. Наприклад, моя сусідка на повному серйозі стверджувала, що комунікаційні супутники Starlink, сузір'я яких вона особисто бачила у нічному небі, — це «розпилювачі» коронавірусу і безпосередня причина її застуди.

Впевнений, що така антинаукова ідеологія набагато гірше впливає на наше суспільство, ніж Біологічний Радіозв'язок.

Тим часом, на сайті Всесвітнього економічного форуму з’явилися результати опитування про те, наскільки люди довіряють вченим. Виявилося, що тільки у Індії більше половини респондентів (59%) вважають, що вчені роблять правильну роботу та їм варто довіряти.

Найменше довіряють вченим в Росії (27%), Польщі (25%) і, несподівано, в Японії (23%), на Тайвані (17%) і у Південній Кореї (14%).

України в цьому списку, на жаль, немає.

Показати ще новини
Радіо НВ
X