Скільки мільярдів коштує Telegram. Блог Ярослава Кологривова

18 лютого 2018, 08:01

Одним із прогнозів тенденцій розвитку ICO на 2018 рік була гіпотеза про мільярдні збори, оскільки інвестори вже так обпеклися шахрайством і некомпетентністю команд проектів, які радше вкладатимуть кошти в реальні проекти, які продемонстрували свою спроможність ще до появи ICO як інструменту. І, зрозуміло, у таких проектів великі шанси на такі великі збори. Все просто — платоспроможний попит є - потрібні проекти, яким можна довіряти.

Першими, по суті, є продукти ICO-лихоманки, які з’явилися лише завдяки їй. Які, як правило, в кращому разі, знаходяться на початковій стадії свого розвитку. Справедливості заради слід підкреслити, що часто без нечесного наміру і з хорошою командою для реалізації блокчейн-проектів. Однак, які просто не впоралися з виконанням обіцянок, не будучи від спочатку шахраями, наприклад, такими як TenX, який 24 червня 2017 року за 20 хвилин зібрав 200 000 ETH (що на момент зборів, відповідало $32 млн, а на момент написання цієї замітки — перевищує $160 млн), при цьому проект так і не реалізувався.

Відео дня

Другі - потенційні мільярдні ICO почали свою роботу задовго до появи ICO. І розглядають його виключно як альтернативний інструмент для залучення інвестицій. Найяскравішим прикладом є ICO Telegram, про який останнім часом ходить багато чуток. Чого тільки варті попередні заявки на придбання токенів месенджера Telegram, сукупність яких вже за різними оцінками перевищила від $3,8 млрд до $5 млрд. При тому, що мінімальний розмір чека для потенційного інвестора дорівнює $20 млн. І це тільки на стадії приватного розпродажу. До речі, будьте обережними, у ICO Telegram немає навіть лендінгу, все, що ви зустрінете в мережі, — шахрайство.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X