П’ять найкращих додатків для прокачування камери на Android

4 липня 2020, 15:00

Любіть гратися з настройками камери на смартфоні і вибирати фільтри для редагування фото? Тоді вам точно стане в нагоді ця добірка кращих безкоштовних додатків для камери на Android.

Деякі сучасні смартфони роблять фотографії краще, ніж непогані фотокамери.

Особливо це стосується останніх моделей з модулями з декількох об'єктивів, які можуть знімати на різній фокусній відстані і накладати один кадр на інший.

Відео дня

Хоча багатьом користувачам часто не вистачає заводських налаштувань камери, і вони постійно намагаються «докрутити» режими фото- і відеозйомки на своїх телефонах.

Не кажучи вже про редагування фотографій і використанні сотень різних фільтрів, які можуть надати зображенню унікальності і здивувати ваших підписників у соцмережах.

Якщо ви вже перепробували всілякі інструменти фоторедактури у Instagram, а звичайних додатків для обробки зображень вам мало — представляємо топ-5 безкоштовних програм для поліпшення вашої камери на Android.

1

VSCO

VSCO
Фото: VSCO

Популярний додаток з більш 50 млн завантажень у Play Store, який забезпечить прості і інтуїтивно зрозумілі налаштування камери, а також безліч інструментів для обробки фото.

У додатку є функція емуляції інших камер, а також можливість додавати на фото оригінальні фільтри і налаштовувати найнеобхідніші параметри мобільного зображення.

Тут ви зможете редагувати як фото, так і відео, але не забувайте, що за додаткові просунуті функції доведеться платити.

Зате основні ефекти для редагування зображення будуть безкоштовними, так що можете випробувати їх прямо зараз.

2

SayCheese

SayCheese
Фото: SayCheese

Нестандартний додаток, яке дозволить вам робити фотографії віддалено.

За допомогою цієї програми ви можете відновити інший смартфону і управляти його камерою з вашого пристрою.

Відмінний варіант для тих, хто не сприймає всілякі селфі-стіки і ніяк не може зробити гарне фото за допомогою автозапуску камери за таймером.

Додаток свіжий, і у нього поки трохи більше 100 тис. завантажень в Play Store, тому функціонал SayCheese доволі обмежений, і час від часу можуть зустрічатися баги.

Але якщо вам просто потрібен віддалений доступ для камери — кращого варіанту годі й шукати.

3

Pixtica

Pixtica
Фото: Pixtica

Ще одна новинка — додаток з акцентом на «професійну» фотографію, який дозволить вам контролювати більшість налаштувань камери.

Цей варіант сподобається тим, хто любить керувати швидкістю спрацьовування затвора, ступенем розкриття діафрагми, балансом білого і т. і.

У додатку є безліч додаткових функцій, враховуючи імітацію об'єктива риб’яче око, таймлапс і гіперлапс, уповільнена зйомка, лайв-фільтри, можливість створення колажів, GIF і багато іншого.

Камера також дозволяє створювати фото у RAW-форматі і з функцією HDR. У додатку є пам’ятка про кращий час для фото у залежності від періоду заходу/сходу Сонця у вашому регіоні.

Але для відключення фірмового водяного знака на отриманих фото та доступу до додаткових функцій доведеться платити: річна підписка коштує 50 грн, а постійний доступ — 250 грн.

4

FIMO

FIMO
Фото: FIMO

Цікава програма, яка імітує інтерфейс класичної плівкової камери і дозволяє додати на фото безліч ретро-ефектів.

Тут ви зможете вибрати один з десяти різних типів плівки, які по суті є цифровими фільтрами.

Але через характерний звук клацання і неможливість заздалегідь визначити результат фото, додаток дійсно створює відчуття класичної камери і допомагає зробити унікальне зображення.

Однак, з додаткових налаштувань камери можна тільки увімкнути/вимкнути спалах або погратися з зумом.

5

1998 Cam

1998 Cam
Фото: 1998 Cam

І останній варіант «ретро-камери», який насправді є просто набором безлічі фільтрів, стилізованих під вінтаж.

Так, приблизно половина з фільтрів у цьому додатку доступні тільки після покупки підписки за 75 грн.

Але навіть у безкоштовному варіанті на вас чекає непогане сортування фільтрів по категоріями, — наприклад, тільки у категорії «чорно-біле» будуть безкоштовно доступні п’ять фільтрів.

Додаток добре підійде тим, хто вже перепробував все у Instagram і шукає ідеї для нових оригінальних фото.

З додаткових налаштувань тут можна знайти хіба що таймер автозапуску і можливість додати сітку на фото.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X