PlayStation, Xbox або Switch? Навіщо вам ігрова консоль і яку краще вибрати - фото

PlayStation, Xbox або Switch? Навіщо вам ігрова консоль і яку краще вибрати

10 жовтня 2020, 21:00

НВ представляє повний гайд з підбору ігрових приставок

Ще десять років тому відеоігри вважали розвагою для геймерів-одинаків, які люблять закриватися в підвалі, відгороджуватися від суспільства і проводити цілі дні та ночі перед екраном монітора. Принаймні така думка існувала на пострадянському просторі, зокрема в Україні. Однак зараз все змінилося. На дворі 2020 рік, а індустрія інтерактивних розваг стала масовою і за популярністю обійшла навіть кінематограф.

Відео дня

Третина населення планети грає у всілякі проєкти на різноманітних пристроях. Більшість людей віддають перевагу смартфонам і планшетам, оскільки вони завжди під рукою і паралельно використовуються для інших цілей.

Інші люблять розважатися в інтерактивних творах на персональних комп’ютерах, які точно так само купуються для виконання різнопланових завдань. Однак є на ринку і споконвічно ігрові пристрої — консолі. Їхня головна і ледь не єдина мета — відтворення інтерактивних проєктів і забезпечення їх коректної роботи.

В Україні історично так склалося, що крім Dendi, китайського клону NES, приставки не мали особливої популярності в порівнянні з ПК і смартфонами.

У зв’язку з виходом дев’ятого покоління консолей, НВ розповідає, чим є актуальні ігрові приставки, яку з них вибрати і чого варто очікувати від відеоігор, доступних для кожного конкретного пристрою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Діліться матеріалом
Радіо НВ
X