Сидіть вдома. Польща запускає сервер Minecraft для студентів, що застрягли вдома в карантині

23 березня 2020, 16:44

У Польщі чиновники запустили сервер гри Minecraft для студентів, які змушені перебувати вдома на період карантину через пандемію коронавірусу.

На сервері, зокрема, організований творчий конкурс, в якому потрібно побудувати копії відомих архітектурних пам’яток.

Сервер Minecraft є частиною програми Grarantanna, яка представляє собою цілу низку онлайн-заходів, призначених як для розваги, так і для навчання студентів, які не можуть відвідувати заняття під час карантину.

Відео дня

На сервері Grarantanna Minecraft студенти змагатимуться в створенні точних копій знакових будівель в творчому режимі, використовуючи нескінченні запаси ресурсів і уяву. Це змагання почалося 22 і триватиме до 27 березня.

Учням знадобиться зареєстрована копія Minecraft і польський студентський квиток, щоб приєднатися до сервера Grarantanna, і як тільки ви опинитеся всередині, є кодекс поведінки, який потрібно дотримуватися.

Крім MineCraft студентів чекають історичні вікторини, головоломки, засновані на логіці і математиці, а також інструменти, які можна використовувати для ігор з ручкою і папером.

Grarantanna також проводить п’ятиденний конкурс Game Jam, учасники якого створюють гри, засновані на концепції «просування». Переможці будуть обрані в кінці конкурсу, який відкритий для учасників віком до 19 років.

Показати ще новини
Радіо НВ
X