Тепер Греція. Студія Ubisoft анонсувала Assassin's Creed: Odyssey

1 червня 2018, 09:27

Французька компанія Ubisoft випустила тізер нової гри в серії Assassin's Creed.

Очікується, що новинка буде містити ще більше елементів RPG, ніж остання гра, пише Engadget.

Тизер в офіційному блозі гри з'явився через кілька годин після того, як французький сайт jeuxvideo-live показав фото сувенірного брелка у вигляді шолома давньогрецького воїна. Спочатку Ubisoft відмовилася коментувати цю інформацію, а потім все ж випустила коротке відео.

Відео дня

Тизер є відсиланням до фільму 300 (який відомий як "300 спартанців"). У короткому ролику воїн-спартанець скидає свого супротивника зі скелі, а потім з'являється логотип гри зі знайомим шоломом посередині.

Реліз гри відбудеться до квітня 2019 року, найімовірніше, вже цієї осені. Судячи з усього, гра Assassin's Creed: Odyssey буде анонсована на E3 2018 на прес-конференції Microsoft або Ubisoft. Іншими словами, до офіційного анонса залишилося близько двох тижнів: презентація Ubisoft в рамках виставки E3 2018 стартує 11 червня в 23:00 за Києвом.

Додамо, Assassin's Creed - серія мультиплатформових комп'ютерних ігор в жанрі пригодницького бойовика, розроблена компанією Ubisoft Montreal для PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Windows та інших. Перша гра вийшла в 2007 році і отримала кілька продовжень.

Дія ігор серії Assassin's Creed відбувається в різні епохи в історії людства і в різних країнах, на тлі різних історичних подій, таких як Третій хрестовий похід або Велика французька революція, з додаванням тем наукової фантастики і криптоісторії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X