Sony, помри. Google запатентувала ігровий контролер

11 березня 2019, 13:10

Компанія Google досліджує можливості сервісу потокової передачі ігор на базі Chromecast і вже готує контролер, який, можливо, буде використовуватися для даного сервісу.

Новий патент Google описує систему повідомлень для ігрового контролера, яка буде оповіщати гравців про різні події, пише The Verge

Сам патент призначений для системи повідомлень для контролера, який повідомляє гравця, коли гра станоятся доступна, про те, що користувач отримав запрошення, можливість зміни статусу в таблиці лідерів або запит чату від іншого гравця.

Відео дня

Патент також містить серію ілюстрацій, що показують, як може бути сконструйований контролер, включаючи два аналогових стіки, хрестовину D-pad, чотири курки і додаткові кнопки.

Ілюстрація також включає в себе те, що виглядає як кнопка мікрофона, що також може вказувати на деяку сумісність з голосовим помічником.

Додамо, пошуковий гігант збирається провести таємничий захід під час конференції розробників ігор GDC 2019, який цілком може бути присвячено її потокової службі, яка раніше фігурувала у багатьох журналістів під багатообіцяючою назвою "Netflix для ігор".

Показати ще новини
Радіо НВ
X