Поспішай. Гра Civilization VI на час стала безкоштовною

12 лютого 2019, 15:57

Компанія 2K Games і студія Firaxis Games оголосили про безкоштовний доступ до стратегії Sid Meier's Civilization VI.

Акція триватиме до 14 лютого на платформі Steam, повідомляє worthplaying.com .

Гра Civilization VI була продана тиражем більше 34 мільйонів одиниць по всьому світу і, як кажуть експерти, підняла жанр стратегії до безпрецедентних висот. Пізніше на цьому тижні вийде оновлення гри: Sid Meier's Civilization VI Gathering Storm. Фанатам представили можливість пограти в "Цивілізацію" безкоштовно, до виходу оновлень.

Відео дня

Крім того, до 18 лютого гру можна купити зі знижкою в 70%, а доповнення Rise and Fall теж до 18 лютого пропонується з 35% знижкою.

З доповненням Gathering Storm світ в Sid Meier's Civilization VI стане більш активним і суворим. Гравцям належить проектувати міста і розвивати цивілізації з урахуванням геології і клімату, переживати такі стихійні лиха, як повені, шторми і виверження, а також співпрацювати з главами інших держав. Наприклад, тепер в "Цивілізації" буде глобальне потепління.

"Civilization є покроковою стратегію, в якій гравцеві пропонується побудувати імперію, здатну витримати випробування часом. Стати одним із сильних світу цього, заснувавши цивілізацію і очоливши її протягом багатьох епох, починаючи з кам'яного віку і закінчуючи століттям інформації", - йдеться в описі Sid Meier's Civilization VI.

Гра Sid Meier's Civilization VI доступна на ПК, iOS і Nintendo Switch. Знижки відносяться до версії для ПК.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X