Обом домам! Гра про виживання під час чуми готується до релізу

20 лютого 2019, 11:09

Студія Asobo Studio і компанія Focus Home Interactive опублікували подробиці про гру A Plague Tale: Innocence.

Це гра в жанрі пригодницького бойовика про виживання на тлі епідемії чуми, повідомляє профільний сайт GameRanx .

Назва гри можна перевести як "Чумна казка: невинність". Глава Asobo Studios Девід Дедін згадав про підвищену увагу до звуку та світла, коли йдеться про гру зі зграями пацюків. Крім того, він торкнувся французьких фольклорних історій про щурів і їх вплива на сюжетну лінію гри.

Відео дня

"Правила цього світу не відповідають правилам типової гри про зомбі. Вся справа в їх звучанні і набагато більше в світлі. І, нарешті, наскільки я знаю, навіть те, як гравець взаємодіє з ними від початку і до кінця гри, ніщо в порівнянні з жанром зомбі. Таким чином, ми, ймовірно, торкнулися ідеї зомбі, але ми далеко просунулися. З самого початку ми хотіли розповісти цю історію про дітей, але не хотіли, щоб вона була дитячою", - підкреслив Дедін.

За сюжетом гри A Plague Tale: Innocence, у Франції 14 століття п'ятнадцятирічна Аміція і її п'ятирічний брат Гуго намагаються врятуватися від інквізиції і вижити на тлі епідемії чуми. Їм належить навчитися віртуозно ховатися, уникати полчищ щурів і об'єднувати сили з іншими сиротами.

"Ми хотіли будувати відносини між цими двома дітьми, і ми хотіли, щоб це було чарівно і зворушливо, але все інше навколо було незаперечно жорстоким і цинічним. Повні версії таких казок, як Червона Шапочка, а також Гензель і Гретель були одним із джерел натхнення з самого початку створення гри", - розповів Дедін.

Додамо, що гра A Plague Tale: Innocence вийде 14 травня нинішнього року для PS4, Xbox One і ПК.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X