Google анонсувала новий ігровий сервіс Project Stream

2 жовтня 2018, 16:22

Компанія Google оголосила про початок тестування Project Stream, який дозволяє користувачам Google Chrome грати в популярні ігри прямо в браузері.

Першою грою, доступною в стрімінговому сервісі Project Stream стане Assassin's Creed Odyssey, яка виходить 5 жовтня, пише Mashable.

Окремо підкреслюється, що це не сервіс, де люди можуть транслювати власні відеоролики, такі як Twitch, це послуга, яка дозволяє людям грати в ігри, не завантажуючи їх, транслюючи їх через Інтернет. Це позбавляє користувачів від захоплення дискового простору великими відеоіграми.

Відео дня

Тестування Project Stream буде включати потокові трансляції гри Assassin's Creed Odyssey від Ubisoft в браузер Chrome для настільних комп'ютерів. Сервіс повинен працювати на платформах Windows, MacOS, Linux і ChromeOS.

У блозі Google повідомляється, що "обмежене число гравців" в США зможуть безкоштовно пограти з 5 жовтня. Рекомендується використовувати широкосмугове підключення зі швидкістю як мінімум 25 Мбіт/с, гравцеві знадобляться облікові записи Google і Ubisoft. Як зазначає Google, висока швидкість важлива, оскільки буферизація і латентність в іграх можуть бути вкрай шкідливими для ігрового процесу.

"При стрімінгу серіалів або фільмів споживачам не заважають кілька секунд буферизації на початку, але для стрімінга ігор потрібний час очікування не більше декількох мілісекунд, щоб уникнути погіршення графіки", - написала керівник проекту Кетрін Сяо.

У тестовому режимі Project Stream буде обмежений територією США, користувачам повинно бути мінімум 17 років. Project Stream доступний тільки в браузері Chrome. Майбутні розцінки на сервіс поки не повідомляються.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X