Згадати молодість. Класичний шутер DOOM випустили для Android-пристроїв

26 липня 2019, 21:56

В рамках святкування 25-річчя DOOM компанія Bethesda випустила офіційні порти для DOOM і DOOM II в магазині Google Play.

Кожна гра доступна за $ 4,99, і оскільки це преміум-релізи, вам не доведеться турбуватися про рекламні оголошення або покупки всередині програми, пише Android Police.

Гра містить всі класичні елементи екшна від першої особи, які можна очікувати від першого DOOM, і, оскільки це реліз 25-ї річниці, вона включає доповнення Thy Flesh Consumed. Інтерфейс ігор адаптований під сенсорне керування. Є навіть мультиплеер через інтернет і кооперативний режим.

Відео дня

DOOM II, як і його попередник, отримав додатковий контент в рамках святкування 25-річчя DOOM. Це означає, що покупцям доступні двадцять майстер-рівнів, створених спільнотою фанатів. У грі також є багатокористувацька гра для 4 гравців.

«Чесно кажучи, я шокований тим, що Bethesda треба було так багато часу, щоб привести офіційні порти для DOOM і DOOM II на Android, але тепер, коли вони тут, нарешті прийшов час перейти до якоїсь класичної дії і підірвати кілька демонів», — говорить оглядач Android Police Метью Шольц.

Також в честь свята Betshesda оновила перший і другий DOOM для iOS — додали оптимізацію під нові айфони і нові карти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X