Дочекалися. Компанія Electronic Arts представила гру Battlefield V

24 травня 2018, 13:32

У Лондоні пройшла світова прем'єра однієї з найбільш очікуваних ігор - військового шутера Battlefield V.

При цьому в новій грі серії не буде популярного режиму "Королівська битва", пише The Verge.

Через два роки після виходу Battlefield 1, компанія Electronic Arts розповіла перші подробиці і назвала дату релізу Battlefield V. "Гра повернулася до великого і страшного етапу Другої світової війни", - зазначають журналісти.

Відео дня

Чутки про виключення одиночній кампанії не підтвердилися, вона збереглася, в грі пропонується декілька сюжетних ліній від імені різних персонажів. Розробники зазначають, що всі гравці отримають однакові карти та режими. За реальні гроші можна буде міняти зовнішній вигляд солдатів і техніки.

Однією з ключових особливостей шутера стане повернення кооперативного режиму для чотирьох гравців - він стане сполучною ланкою між одиночною кампанією та мультіплеєром. Режим отримає назву Combined Arms. Гравцям у загоні з чотирьох осіб доведеться пробратися в тил противнику і таємно виконати низку завдань.

Розробники показали дебютний трейлер Battlefield V, який ви можете побачити нижче.

Фізика відіграє велику роль в новій грі, і руйнування навколишнього середовища наразі здійснюється на основі обчислень фізики в реальному часі, а не попередньо підготовлених анімацій. Журналісти зазначають плинність і природність нової механіки руху для гравця, зокрема, можна рухатися назад, повертатися та стріляти одночасно.

Гра Battlefield V надійде у продаж по всьому світу 19 жовтня на Xbox One, PlayStation4 і PC (Origin). Ті, що зробили передзамовлення, Battlefield V Deluxe Edition отримають доступ до гри на три дні раніше за інших, 16 жовтня, а передплатники EA Access і Origin Access зможуть розпочати 11 жовтня.

Показати ще новини
Радіо НВ
X