Тільки для Android? У мережу витекли перші кадри геймплея Battlefield Mobile

27 вересня 2021, 12:47

Доступ до ранньої версії мобільного шутера Battlefield Mobile відкрили в Таїланді, завдяки чому і з’явилися кадри та уривки ігрового процесу.

Кадри демонструють діапазон бою, а також варіанти налаштування спорядження, розвиток зброї і багато іншого.

Ігровий процес, який, мабуть, узятий з альфа-збірки Battlefield Mobile, показує, що гра працює з середніми характеристиками. Під час дії можна побачити, як гравці управляють танками, квадроцикламі і пересуваються пішки, намагаючись захопити різні цілі на карті.

Відео дня

Гра, дія якої відбувається в сучасному світі або найближчому майбутньому, здасться фанатам цієї серії знайомої, і налаштування зброї також є ключовою особливістю, з варіантами спеціалізації зброї.

Новини про ці кадри не можуть стати великим сюрпризом для шанувальників Battlefield. Раніше в цьому місяці EA оголосила, що восени в Індонезії та на Філіппінах запускаються ігрові тести для гри, але тільки для Android.

Видавець додав, що в міру продовження до списку ігрового тестування приєднаються інші регіони.

Battlefield Mobile ще не отримала офіційної дати випуску, але запуск гри запланований на 2022 рік. При випуску це буде безкоштовна гра, проте в ній будуть доступні покупки деяких предметів.

Раніше НВ писав, що в червні Electronic Arts представила нову частина серії ігор Battlefield  Шанувальникам доведеться чекати виходу гри до 22 жовтня. Незвичайним рішенням є те, що розробники гри відмовилася від традиційної одиночної кампанії. Сюжет планують передати через мультиплеєр.

Гра буде поділена на сезони, кожен з яких отримає платні і безкоштовні бойові пропуски, причому на перший рік контент вже розпланований.

Зав'язка сюжету така: світ перебуває на межі знищення, а дефіцит їжі, води та енергії привели до страшної міграційної кризи. США і Росія розв'язали тотальну війну, в якій біженці опиняються по обидва боки барикад.

Окремо розробники відзначили, що на ПК і консолях нового покоління (PS5 і Xbox Series) зможуть грати до 128 осіб, а на PS4 і Xbox One будуть зменшені версії карт і максимум 64 людини.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X