Їм тут виходити. У мережу потрапив ролик про десантування риби з літака

15 липня 2021, 11:53

Офіційні особи, відповідальні за охорону навколишнього середовища штату Юта, скинули тисячі риб з літака в 200 високогірних озер по всьому штату.

На відео, яке стало вірусним, можна побачити рибу, яка виривається з нижньої частини літака і мчить вниз в шлейфі води.

Найбільш поширеними видами, які падали під час цих польотів, є різні види форелі, в тому числі гібридна форель (Salvelinus fontinalis) і арктичний харіус (Thymallus arcticus).

Відео дня

"Хоча цей метод поповнення озер може здатися жорстоким для молодої риби, оскільки істоти мають довжину всього від 2,5 до 7,6 см в момент випуску, вітер насправді забирає їх вниз досить м'яко, як листя, що пурхає в повітрі", - розповів Філ Таттл, менеджер зі зв'язків з громадськістю південного регіонального офісу DWR (Division of Wildlife Resources) в штаті Юта.

За один рейс літак перевозить сотні літрів води і може скинути до 35000 риб. Очікується, що близько 95 відсотків малюків переживуть випуск.

Пілоти летять трохи вище лінії дерев, кидаючи рибу, або якомога нижче, враховуючи інші природні перешкоди, такі як скелі і гори.

До того, як DWR в штаті Юта почав використовувати літаки, люди і коні доставляли рибу до віддалених гірських озер пішки; ця подорож виявилася для риби важчим, ніж викид з літака.

Ця риба вирощується в інкубаторах, і більшість видів розпліднюється таким чином, щоб не допустити різкого зростання популяції і забезпечити мінімальний вплив на місцеві види диких тварин.

Раніше НВ писав, що біологи зловили озерного осетра вагою 109 кг і довжиною 2,1 метра в річці Детройт в американському штаті Мічиган.

За даними Служби охорони рибних ресурсів і дикої природи США (USFWS), ця величезна риба, ймовірно, є самкою і може бути старше 100 років.

Щоб виловити, виміряти і позначити рибу виду Acipenser fulvescens, треба було три людини, пізніше її випустили назад в річку. Біологи з Управління охорони риб і дикої природи Альпіни (AFWCO) були шоковані відкриттям і описали осетра як «реальне річкове чудовисько».

«У міру того, як ми витягали його, він ставав все більше і більше. У підсумку цей екземпляр був удвічі більше, ніж будь-яка риба, спіймана в цьому районі раніше, наше хвилювання було неймовірним », - сказав Джейсон Фішер, рибний біолог з AFWCO, який брав участь в лові.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X