Жіноче щастя. Китаянка перестала чути чоловічі голоси

14 січня 2019, 10:30

Мешканці Китаю діагностували рідкісний вид глухоти, - вона не чує чоловічі голоси. Виявилося, у Північній Америці є близько 3 тис. людей зі схожою проблемою.

Якщо у вас занадто докучливий і балакучий чоловік або хлопець, - не поспішайте розлучатися, адже за декілька років стресів від сімейного життя ви можете просто перестати його чути. Щоправда, тільки якщо у нього низький голос.

Відео дня

Як передає Newsweek, подібне сталося з жінкою із міста Сяминь, що на східному узбережжі Китаю. Після тривалого дзвону у вухах і нудоти пацієнтці діагностували досить рідкісне захворювання - низькочастотну глухоту.

Отоларинголог зробила такий висновок, оскільки помітила, що жінка чує її голос, але не чує голос іншого пацієнта-чоловіка.

Низькочастотна глухота - це один з видів нейросенсорної глухоти, для якої характерна втрата слухового сприйняття низькочастотних звуків, враховуючи звичайні чоловічі голоси.

Повідомляється, що таке захворювання дуже рідкісне, оскільки внутрішня частина вушної раковини, яка вловлює низькі частоти, досить добре захищена. Набагато частіше страждають рецептори, що відповідають за високі частоти, тому більш поширена глухота на дитячі голоси та інші високі звуки.

Newsweek пише, що в CША та Канаді (із загальним населенням понад 360 млн) низькочастотної глухотою страждають близько 3 тис. людей. Для них це може бути неприємне і навіть небезпечне захворювання, оскільки люди перестають чути голоси з телефонної трубки, шум побутової техніки, грім або звук машини, що наближається.

Фахівці розповіли виданню Live Science, що слух можна відновити, якщо звернутися з симптомами до лікаря протягом перших 48 годин.

Пацієнтці з Китаю, яка, ймовірно, втратила слух через стреси і недостатню кількість сну, пообіцяли відновлення після тимчасового відпочинку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X