YouTubе представив портрет українського користувача

23 липня 2016, 12:30
Відеосервіс YouTubе проаналізував головні тенденції використання платформи українцями, передає AIN.ua

Згідно з даними дослідження YouTubе Audience Profiling Study 2016, перше відео на платформу Youtube в Україні завантажили у вересні 2005 року – про слона, який розбушувався в київському зоопарку.

Відео дня

70 % інтернет-користувачів в Україні у віці 16 - 24 років щодня дивляться відео на YouTubе. 96 % користувачів дивляться відео вдома, 18% – ще й на роботі, в школі або інших навчальних закладах, а кожен п'ятий – у дорозі або іншому місці поза домом.

Крім того, 59 % відкривають YouTubе ввечері або перед сном.

Згідно з інформацією, 37 % користувачів використовують Youtube для відпочинку від рутини, 36 % – для розваги і натхнення, 36 % – для хобі і особистих інтересів.

Крім цього, українці використовують YouTubе і для розвитку. Зокрема, 52 % учасників дослідження використовують Youtube для отримання інформації, 47 % – щоб дізнатися щось нове, 29 % – щоб знайти підказку у вирішенні завдань, 24 % – щоб знайти інформацію про послуги і продукти до покупки.

Близько чверті українських користувачів у віці 25-44 років дивляться YouTubе частіше, ніж телевізор. Примітно, що 31 % користувачів сказали, що стали включати телевізор рідше після того, як почали користуватися відеохостингом. Зазначимо, що 32 % користувачів YouTubе заходять в інтернет під час перегляду телевізора.

Як відомо, у користувачів є можливість взаємодіяти з відеохостингом: 56 % українців заходять на YouTube, щоб поділитися контентом; 57 % - підписуються на х YouTube-канали. Кожен п'ятий користувач відвідує відеохостинг без яких-небудь намірів.

Найпопулярніші жанри YouTube-відео – музика (46 %), гумор (37 %), відео на тему "зроби сам" (33%).

Також до даної категорії варто віднести кулінарні рецепти, новини і ТБ-шоу.

Зазначається, що розмір вибірки по Україні – 1251 респондент у віці від 16 років.

НВ також зібрало 10 найцікавіших фактів про YouTubе - найбільшому відеосервісі у світі, який сьогодні відзначає свій десятирічний ювілей.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X