Врятуйте ведмедика. Вчені попередили про можливе вимирання коал

11 вересня 2017, 17:07
Всесвітній фонд дикої природи заявив, що коалам може загрожувати вимирання через дії людини

У доповіді фонду зазначається, що популяція коал зменшується через вирубку евкаліптових лісів, пише Daily Mail.

Загроза для коал пов'язана з тим, що влада штату Новий Південний Уельс планує побудувати 33 тисячі нових будинків в місцях проживання популяції сумчастих ведмедів. Будівництво розділить область проживання коал навпіл і змусить тварин відправлятися в житлові райони в пошуках їжі, а також перетинати жваві автодороги.

Відео дня

Зокрема, за останні два тижні серпня в цьому регіоні під колесами автомобілів загинули дев'ять коал - це приблизно три відсотки від усієї популяції цих тварин в регіоні.

"Коали опиняться прямо в середині передмістя, буквально на передніх дворах людей. Ми розуміємо необхідність додаткового житла, але хочемо, щоб були проведені дослідження середовища перебування тварин. Необхідно переконатися, що коали збережуться для майбутніх поколінь", - заявив представник екологів, Дамен Стерлінг.

Австралійські дослідники попереджають, що вже через кілька поколінь коал в дикій природі може взагалі не залишитися. Поки ж коали знаходяться в Червоній книзі в категорії "види під загрозою".

У 2015 році НВ повідомляло, що в штаті Вікторія на південному сході Австралії приспали 686 коал. Як пояснила міністр охорони навколишнього середовища штату Ліза Невілл, через надмірне зростання популяції тварин в цьому районі не вистачало їжі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X