Вони потонули. Вчені з'ясували головні причини смертей від селфі

10 жовтня 2018, 12:14

Індійські дослідники підрахували, що 259 осіб по всьому світу померли, роблячи селфі, за період з 2011 року.

Найчастіше загиблі падали у воду з човнів або з країв обриву, повідомляє CNN.

Дослідники з Всеіндійського інституту медичних наук і групи державних медичних коледжів в Нью-Делі переглянули повідомлення про смерть від спроб зробити селфі, які трапились із жовтня 2011 року по листопад 2017 року.

Відео дня

Вони виявили, що найчастіше люди від селфі гинули в Індії, за якою слідують Росія, США і Пакистан. На частку Індії припадало 159 повідомлень про подібні трагедії. Більшість жертв були чоловіки (близько 72%) віком до 30 років.

Як каже керівник дослідження Агам Бансал, за останні сім років 70 людей загинули, потонувши - люди падали з великої висоти у воду або їх змітало хвилями. Інші причини: падіння з обриву скелі, позування із зарядженою зброєю і атаки тварин. Позування зі зброєю - одна з провідних причин смерті від селфі в США.

У дослідженні йдеться, що проблема майже напевно занижена. Наприклад, Агам Бансал зазначає, що, коли людина вирішує позувати для селфі під час водіння, а потім гине в автокатастрофі, причиною смерті завжди називають власне ДТП.

Автори дослідження вважають, що в туристичних зонах, особливо на гірських вершинах, поблизу водойм і на висотах, не повинно бути створено жодних зон для селфі. У той же час, в Індії налічується більше десятка таких зон, в тому числі кілька в Мумбаї. Райони з високим рівнем ризику в основному розташовані уздовж морського узбережжя.

Дослідники відзначили, що, хоча жінки більше люблять робити селфі, вони менше схильні до ризику в процесі зйомки. "Це виправдовує більше число смертей і інцидентів для чоловіків", - йдеться в роботі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X