Вітром здуло. Ураган пошкодив ракету Ілона Маска

24 січня 2019, 09:04

У Техасі сильний вітер зруйнував макет міжпланетного корабля Starship компанії SpaceX, який призначався для тестових польотів.

Негода завдала серйозної шкоди обтічнику ракети, пише Gizmodo .

Ілон Маск написав в Twitter, що швартові блоки Starship зламалися через пориви вітру зі швидкістю 50 миль на годину і що буде потрібно кілька тижнів, щоб відремонтувати обтічник, хоча паливні баки ракети в порядку.

Відео дня

Космічний корабель Starship, багаторазова ракета-носій, призначена для запуску з Землі як останній ступінь великий ракети, яка отримала назву Super Heavy.

Маск охарактеризував проект в південному Техасі як такий, що включає "підрозділи орбітального проекту Starship", додавши, що фактично корабель не побудований в повну висоту. Документи, подані у Федеральну комісію зі зв'язку, показують, що прототип призначений для проведення випробувань на малих висотах не більше 1640 футів (500 метрів). і висотних випробувань на висоті не більше 16 400 футів (5000 метрів).

Маск також раніше писав в Twitter, що три двигуни Raptor у прототипу були "радикально перероблені" з використанням матеріалів з ливарного заводу суперсплавів SpaceX. Таких двигунів буде 7 на готовому кораблі і 31 на Super Heavy.

Перші випробування прототипу Starship, за словами Маска, повинні стартувати в 2019 році. 5 січня Маск написав, що він націлений на перші випробування прототипу через "чотири тижні, що, ймовірно, означає вісім тижнів, через різні непередбачені проблеми". Імовірно, ураган також зрушить цей графік.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X