Вчені з'ясували, як перегляд серіалів покращує стосунки пари

18 жовтня 2016, 10:55
Американські психологи впевнені, що спільний перегляд серіалів допомагає створити "спільне коло" знайомств

Не секрет, що пари, які мають спільних друзів, зберігають свої відносини довше. Ну а якщо ваші соціальні кола майже не перетинаються, вам можуть допомогти серіали, передає Fox News з посиланням на видання Journal of Social and Personal Relationships.

Відео дня

Команда психологів з США, Великобританії і Канади запевняє, що спільний перегляд фільмів і серіалів, а також читання книг, підвищує якість стосунків закоханих, особливо тих, які не мають спільних друзів.

Дослідники відібрали понад 250 студентів і поставили їм запитання про романтичні зв'язки і звички. Як з'ясувалося, люди, які дивляться фільми разом, довше зберігають відносини. Причому справа тут не тільки в годинах, проведених на одному дивані.

"Емоційний зв'язок з персонажами серіалу або фільму може давати парам почуття загальної соціальної ідентичності, навіть якщо в реальному житті їм не вистачає спільних друзів", — каже психолог Сара Гомілліон.

Як зазначає психолог, поширена думка, що захоплення серіалами ізолює людей, але насправді це хобі зближує і несе певні "соціальні пільги".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X