Вчені з'ясували, чому коти бояться огірків

17 листопада 2015, 10:48
Перед людством стоїть безліч питань, і чим вони кумедніші, тим більше уваги привертають. По інтернету гуляють ролики, що демонструють дивну поведінку котів. У них домашні вихованці проявляють несподіваний страх перед огірками. На відео виглядає це досить кумедно, але чому нешкідливий овоч доводить котів до панічної втечі? Відповідь на це питання дав фахівець у сфері поведінки тварин доктор Роджер Магфорд

"Я вважаю, така реакція викликана несподіванкою від виявлення незвичайного об'єкту, в таємниці розміщеного за ними, поки їх голови були нахилені над мискою з їжею", - говорить доктор Магфорд.

Відео дня

Тож коти, зняті на відео, виявляють не стільки дивну фобію, скільки природну реакцію на несподівану потенційну загрозу. Якби на місці огірка опинився будь-який інший предмет, результат був би той самий.

"Коти повинні з підозрою ставитися до всього невідомого, адже це може виявитися змія або інший хижак. Я підозрюю, що реакція на іграшкового павука, пластикову рибу або маску була б точно такою ж. Словом, справа не в природі огірка, а в елементі несподіванки", - підводить підсумок Роджер Магфорд.

Що ж, не варто розміщувати різноманітні предмети за спинами домашніх улюбленців, поки вони їдять. Принаймні, щоб поберегти їх нерви.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X