Вчені розкрили таємницю дивної ходи Путіна

16 грудня 2015, 12:34
Причина низької рухливості правої руки Володимира Путіна при ходьбі криється у глибокому кдбістському минулому російського гаранта

При ходьбі Володимир Путін вільно розмахує лівою рукою, в той час як права практично не рухається. У чому причина такої скутості? Таким питанням задалася міжнародна група вчених. Неврологи з Португалії, Італії та Нідерландів проаналізували низку роликів на YouTube і виключили ряд медичних причин, таких як патологія плечового суглоба, параліч Дюшена-Ерба, інсульт та хвороба Паркінсона. Так ходити Путіна навчили в КДБ.

Відео дня

"Ми припускаємо, що ця манера ходьби, яку ми назвали "ходою стрілка", може бути наслідком поведінкової адаптації, яка ймовірно викликана підготовкою у КДБ або якими-небудь ще тренуваннями зі зброєю, в ході яких учням прищеплювали звичку притискати праву руку до грудей при ходьбі, щоб можна було швидко вихопити пістолет при зустрічі з ворогом", - пишуть автори дослідження.

Підтвердження своєї теорії учені знайшли в навчальному посібнику КДБ, в якому оперативникам радять виробити таку звичку. Це наштовхнуло європейських неврологів на думку, що і в інших російських чиновників, які проходили підготовку в КДБ або армії, теж повинна бути така хода. Вони виявили її у колишнього міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова і голови адміністрації президента Сергія Іванова. Перший мав досвід служби в армії, другий – виходець із КДБ. "Хода стрілка" була виявлена і у прем'єра Дмитра Медведєва, але цей просто наслідує начальнику.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X