Вчені підтвердили, що кава знижує ризик раку

30 травня 2017, 07:16
Дослідники з Великобританії підрахували, що вживання кави знижує ризик первинного раку печінки

У своїй роботі медики з університету Саутгемптона вивчили дані 26 раніше проведених досліджень, в яких сумарно брали участь близько 2,25 мільйона чоловік, пише MedicalExpress.

Відео дня

З'ясувалося, що у тих людей, які пили по одній чашці в день, ризик розвитку раку був на 20% нижче, ніж у людей, які не вживали кави. У тих, хто споживав по дві чашки в день, ризик був знижений на 35%, а для тих, хто випивав по п'ять чашок кави, ризик зменшився вдвічі. Було також виявлено, що кава без кофеїну також викликає позитивний, хоча і менш виражений ефект.

"Ми не припускаємо, що кожен повинен почати пити п'ять чашок кави в день. Необхідно більше досліджень потенційної шкоди споживання високих доз кофеїну. Є докази, що певним групам, зокрема, вагітним жінкам слід уникати кави", - заявив провідний автор дослідження, доктор Олівер Кеннеді з університету Саутгемптона.

Молекули сполук, знайдені в каві, мають антиоксидантні, протизапальні, протиракові і інші корисні властивості. Ці молекули, як вважають вчені, може бути причиною більш низьких рівнів хронічних захворювань печінки і раку печінки у людей, які п'ють каву.

"Ми показали, що кава знижує ризик цирозу печінки, а також раку печінки, залежно від дози кави. Наше дослідження додає докази того, що в помірних кількостях, кава може бути прекрасним засобом природної медицини", - підкреслив професор Пітер Хейс з Університету Единбурга.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X