Вчені довели: у красивих студенток більше шансів на гарні оцінки

12 січня 2016, 13:43
Щоб отримувати високі оцінки недостатньо володіти великим розумом. Приваблива зовнішність теж не завадить. До такого висновку прийшли Рей Ернандес-Хуліан і Христина Петерс зі Столичного університету штату в Денвері, Колорадо

В ході дослідження Ернандес-Хуліан і Петерс, які самі є економістами, зібрали фотографії студентів, після чого привабливість зображених на них людей була оцінена за шкалою від 1 до 10. Далі вони вивчили понад 160 тисяч оцінок, отриманих студентами і виявили, що зовнішній вигляд впливає на успішність.

Відео дня

У студенток кожен бал за шкалою привабливості поліпшував оцінки в заліковці на 0,024 бала (за 4-бальною системою). З'ясувавши це, економісти розділили всіх учасниць на три групи: більш привабливі, середні і менш привабливі. У менш красивих студенток рівень оцінок був на 0,067 бала нижче, ніж у інших учасниць дослідження.

Ернандес-Хуліан і Петерс продовжили експеримент, оцінивши успішність студенток онлайн-курсів, які не перетинаються з викладачами віч-на-віч. Ніякого пониження балів у менш привабливих дівчат, які здобувають освіту через інтернет, не спостерігалося.

Примітно, що у студентів-чоловіків такі проблеми зовсім не були помічені.

Показати ще новини
Радіо NV
X