Вчені довели, що самотність обумовлена генетикою

10 липня 2016, 15:35
Вчені Пекінського університету ідентифікувати так званий ген самотності і довели, що люди, у яких він присутній, мають на 20% більше шансів жити на самоті, ніж інші

Як повідомляє GogetNews, вчені дослідили, що за рахунок зниження рівнів серотоніну даний ген робить людей менш схильними до близьких стосунків. Таким людям може бути важче встановлювати контакти і сильніше переживати після розриву зв'язків.

Відео дня

Зазначається, що вчені вивчили зразки волосся майже 600 китайських студентів для аналізу гена під назвою 5-HTA1, який має дві різні версії.

Виявилося, що люди з версією G з набагато більшою ймовірністю були одні, ніж люди з версією С. Близько 60% людей з версією гена G не були у відносинах в порівнянні з 50% з тих, хто в мав версію С.

"Важливо відзначити, що даний зв'язок не можна пояснити іншими факторами, які впливають на відносини, в тому числі зовнішнім виглядом і багатством"- , кажуть вчені.

Версія G даного гена виробляє менше серотоніну в головному мозку - хімічної речовини, що бере участь в настрої і щастя. Таким людям складніше зближуватися з іншими людьми, кажуть експерти, також вони з більшою ймовірністю будуть мати невротичні розлади і страждати від депресії.

Раніше НВ писало, що голландські вчені знайшли ген, що викликає появу зморшок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X